تیدا فروت
خانه / دراگون فروت / بازار عرضه دراگون فروت بنفش

بازار عرضه دراگون فروت بنفش

دراگون فروت بنفش یک میوه ی کاملا زیبا و استوایی بوده و به تازگی در کشور ما کاشته شده است. با توجه به این که دراگون فروت میوه ای جدید می باشد، اما کاملا شناخته شده است و به خاطر رنگ و ظاهر زیبایی که دارد، توجه بسیاری را به سمت خود جلب کرده است. دراگون فروت در محیط های مناسب و لخانه ای توسط متخصصین به عمل آمده و روانه بازار می شود. این میوه به صورت تکی و دانه ای در بسته بندی های تمیز و بهداشتی در بازار قابل خریداری است. شرکت های تولید کننده به صورت های مختلف و از طریق آنلاین شاپ ها محصولات خود را عرضه می کنند.

بازار عرضه دراگون فروت بنفش

چگونگی بافت میوه دراگون فروت

چگونگی بافت میوه دراگون فروت دراگون فروت در رنگ های مختلف سفید، بنفش و زرد وجود دارد. نام دراگون فروت به معنای میوه ی اژدهایی است. علت نام گذاری آن به این دلیل بوده که میوه مانند بدن اژدها دارای برجستگی ها و برآمدگی های زیادی است. این میوه با توجه به رنگ های مختلفش، طعم مختلفی نیز دارد.

تفاوت رنگ میوه در پوست و گوشت ان می باشد. اغلب دراگون فروت در رنگ صورتی با گوشت های سفید دیده شده که درون آن تخم های میوه در تعداد بالا بافاصله ی بسیار قرار گرفته اند. تخم ها به رنگ مشکی و به اندازه ی کنجد هستند. زیبایی دراگون فروت تنها به پوست آن خلاصه نمی شود، بلکه درون آن نیز زیبا و خوشمزه است.

این میوه در رنگ زرد نیز وجود دارد، رنگ گوشت آن نیز سفید و یا بنفش می باشد. تفاوت رنگ سبب تغیرر کمی در طعم شده است. بافت این میوه گوشتین و آبدار است. می توان گوشت آن را با میوه ی کیوی مقایسه کرد. دراگون فروت درجه۱ طعم شیرینی دارد. اما اگر میوه کیفیت خوبی نداشته باشد، هیچ مزه ای نداشته و شبیه به خیار بدون مزه است.

خرید کلی دراگون فروت بنفش

خرید کلی دراگون فروت بنفش شرکت های مختلفی وجود داشته که انواع و اقسام میوه های استوایی را در محیط های گلخانه ای پرورش می دهند. ایشان در زمینه ی فروش میوه ها و نهای هایی که قابلیت بارور شدن را دارند، فعالیت می کنند.میوه های استوایی از جمله دراگون فروت توسط تولید کنندگان با بسته بندی های اصولی به سراسر کشور ارسال می شوند.

قیمت دراگون فروت باتوجه به کیفیت و وزن میوه تعیین می شود. با توجه به فروش تکی این محصول هر کدام از آن ها وزن شده و قیمت گذاری می شوند. تولید کنندگان محصولات خود را در حجم های بالا برای متقاضیانی که در زمینه ی عرضه میوه ( میوه فروشی ها ) فعالیت می کنند، می فروشند. اما برای مصرف کنندگان با توجه به قیمت بالای محصول در مقایسه با سایر میوه ها، این میوه دانه ای فروخته می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مرتضی خوشخو
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09157462174
telegram icon تلگرام: tidafruit@
instagram icon اینستاگرام: tidafruit
email icon پست الکترونیکی: tidafruits@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش دراگون فروت سفید

در دنیایی که ما زندگی می کنیم، هر روز شاهد تولید میوه با اسم، طعم و شکل های مختلف هستیم که یکی از آن ها دراگون فروت سفید نام گرفته است. دراگون فروت سفید، علاوه

پاسخی بگذارید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟