تیدا فروت
خانه / دراگون فروت سفید / بازار فروش دراگون فروت سفید

بازار فروش دراگون فروت سفید

بازار فروش دراگون فروت سفید از طریق سمتی پیش رو عرضه اینترنتی را با قیمتی بسیار ارزان در دستور کار خود قرار داده است.این میوه به دلیل ظاهر درخشانی که دارند اغلب برای تزیین سفره های اعیاد و تعطیلات استفاده می شود. شما می توانید برای انجام سفارش دراگون فروت رسیده از طریق سایت با همکاران بخش بازرگانی ما در ارتباط باشید

بازار فروش دراگون فروت سفید

نحوه تشخیص دراگون فروت تازه

نحوه تشخیص دراگون فروت تازه بسته به تنوع، این میوه ها ممکن است در اندازه، ساختار پوست، رنگ پوست، رنگ پالپ متفاوت باشند. ممکن است برجستگی های کوچکی در بالا وجود داشته باشد، ساختار پوست دراگون فروت شبیه آناناس یا فلس های طبیعی است، به همین دلیل این میوه را میوه اژدها می نامند.

این میوه ها برای افرادی که از رژیم غذایی پیروی می کنند بسیار مفید است. در این محصول میوه می توانید روزهای مختلف روزه داری را برای خود ترتیب دهید. دراگون فروت به دلیل داشتن سه نوع آن که محبوب‌ترین و خوشمزه‌ترین آن‌ها هستند، محبوبیت پیدا کرده است .

دراگون فروت سفید در ویتنام به گونه اژدها معروف است . این نوع میوه، عجیب ترین و محبوب ترین است. میوه آن دارای پوست صورتی با فلس های قرمز است، گوشت داخل آن سفید، بسیار نرم، با عطر و طعم مطبوع است. پالپ حاوی مقدار زیادی سیاه دانه است.

دراگون قرمز ، دراگون فروت کاستاریکا نیز نامیده می شود. پوست میوه صورتی روشن است، گوشت آن قرمز مایل به کرم با طعمی غنی تر است. داخل پالپ حاوی دانه های سیاه است، مانند کیوی که ما به آن عادت کرده ایم. پ

دراگون فروت زرد اغلب به عنوان گلابی خاردار شناخته می شود. از نظر ظاهری، میوه یک لیموی زرد روشن در جوش های بزرگ است. داخل میوه دارای پالپ سفید با چندین دانه سیاه است. این گونه معطر ترین و شیرین ترین در نظر گرفته می شود

در مورد وزن میوه، می تواند بسیار متنوع باشد که از ۱۵۰ گرم تا ۸۰۰ گرم‌می باشد. حتی می توانید چنین غول هایی را پیدا کنید که وزن آنها بر حسب کیلوگرم اندازه گیری می شود. این میوه پوست بسیار نرمی دارد که به راحتی با چاقوی تیز جدا می شود.

.

شرکت توزیع دراگون فروت سفید

شرکت توزیع دراگون فروت سفید مجموعه ما، شرکت توزیع دراگون فروت سفید با قیمتی بسیار ارزان و کیفیتی خاص و منحصر به فردی باشد که توانست بازخورد بسیار مثبتی است مشتریان بگیرد. خرید دراگون فروت و مصرف آن می تواند پیامدهای بسیار مثبتی داشته باشد زیرا این میوه سرشار از ویتامین c و فیبر است که به تنظیم مشکلات روده کمک می کنند و همچنین سموم و مواد غیر ضروری را از بدن دفع می کنند. ترکیب این حاوی لیپیدهایی است که به خلاص شدن از شر کیلوهای اضافی انباشته شده کمک می کند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مرتضی خوشخو
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09157462174
telegram icon تلگرام: tidafruit@
instagram icon اینستاگرام: tidafruit
email icon پست الکترونیکی: tidafruits@gmail.com

پاسخی بگذارید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟